24 Nisan 2014

21:40:20Evlere Şenlik< Geri

OYUN OYNAMAK İSTEYEN ?

oyna

 

Evlere Şenlik

Cumartesi

13:45

17 Ağustos

Sponsor Reklam

REKLAM

Sponsor Reklam

Ankaralı Yasemin ve Ankaralı Coşkun'un renkli sunumuyla ekrana gelen Evlere Şenlik'te müzik, eğlence ve sohbet bir arada...

Cumartesi

21:00

15 Şubat

Aile Rehberi
MEHTAP TV Psikolog Yasemin Yalçın Aktosun, Dr. Figen Barlas Es ve İlahiyatçı Ayşegül Altan bir araya geliyor; hayata dair önemli konuları konuşuyor. Program, aile kavramına, birey olmaya ve insan ilişkilerine farklı bir açıdan yaklaşıyor. Modern koşullarda aileyi nasıl koruyabiliriz? İnançlarımız ve kültürümüz doğrultusunda ailevi sorunlarımıza nasıl çözüm bulabiliriz? Aile Rehberi, ailenin önemini hatırlayıp, onu oluşturan bireylerin yaşadığı sorunları farklı bakış açılarından değerlendiriyor.

Pazar

05:10

16 Şubat

Adanalı
ATV İstanbul'da kapkaç, soygun, kaçakçılık ve dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. İstanbul'u kurtarmak için İzmir'de sürgünde bulunan Komiser Adanalı'yı geri çağırmaktan başka çare kalmaz. Maraz Ali ise İstanbul'un en büyük suç çetesinin lideridir. Dışarıdan bakıldığında, bir araba yıkama yerinin mütevazi sahibidir. Ama gerçekte, şehirde dönen her türlü hırsızlık, kapkaç ve soygun olaylarının büyük bölümününde onun parmağı vardır. Bugüne kadar hiç kimse Maraz Ali'yi içeri tıkabilecek bir ipucu yakalayamamıştır. Bakalım, Adanalı bu konuda ne kadar başarılı olabilecek?

Pazar

09:30

16 Şubat

Arkadaşım Hoşgeldin
KANAL D Sezon: 1 Bölüm: 7  Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik'in bu haftaki konukları; İclal Aydın ve Ferhat Göçer. İlk bölümde İclal Aydın ve Ezgi kardeş olurken, ikinci bölümde Ferhat Göçer, Ezgi'nin çok havalı, şarkıcı sevgilisini canlandırıyor.

Pazar

03:50

16 Şubat

Yahşi Cazibe
ATV Cazibe, Azeri asıllı güzel bir kızdır. Türkiye'de yaşamak isteyen Cazibe'nin önündeki tek seçenek, bir Türkle evlenmektir. Karşısına ekonomik sıkıntıları olan Kemal çıkar. Alacağı yüklü para karşısında havalara uçan Kemal, bu evlilik teklifini hiç düşünmeden kabul eder. Nikah günü salonda Cazibe ve Kemal, yeni evlenecek mutlu bir çiftten çok iki düşman gibi görünmektedir. Çünkü karşılaştıkları ilk andan itibaren birbirlerinden hiç hoşlanmamışlardır. Ancak ikilinin evlenmekten başka çıkar yolu yoktur. Çakma evlileri bekleyen kâbus ise karşı komşuları olan psikopat yabancılar şube komiseri Peker Pekmez'dir.

Cumartesi

23:00

15 Şubat

Black Sails
CNBC-e Sezon: 1Transformers serisinin ünlü yönetmeni, modern Hollywood'un en güçlü isimlerinden Michael Bay, yapımcılığını üstlendiği Black Sails ile korsanlara dair korktuğumuz ne varsa yeniden hatırlatıyor. hikaye, korsanlara dair her şeyi öğrendiğimiz Robert Louis Stevenson'ın ünlü romanı Treasure Island / Define Adası'nın 20 yıl öncesine dayanıyor. Görkemli projeleri seven Spartacus'ün yapımcı şirketi Starz ile büyük bütçeli filmlerin vazgeçilmez yapımcısı Michael Bay'in işbirliğinin ürünü olan Black Sails, Define Adası'nda ulaşılmaya çalışılan hazinenin sahibi Kaptan Flint'in ta kendisiyle tanıştırıyor. Hikaye, korsancılığın Altın Çağı'nda, Kaptan Flint'in herkesin yüreğine korku saldığı, tek başına hükmetmek istediği büyük suç kenti Nassau'daki ''taht'' kavgalarını anlatıyor. Define Adası'nda hazinesinin peşine düşecek diğer bir isim ise John Silver. Kaptan Flint'in Define Adası'nda sözü edilen defineye nasıl ulaştığını ve onu nasıl gömdüğünü sadece Black Sails sayesinde öğrenebiliriz!

Pazar

07:30

16 Şubat

Çok Güzel Hareketler Bunlar
KANAL D BKM Mutfak oyuncuları, hayattan hikayeleri sahneye taşıyorlar.